Pakalpojumi

Piedāvājam WEB pakalpojumus biznesam. Itegrācijas starp sistēmām un arī mājas lapas - visu, ko WEB var pieāvāt ienākumu un produktivitātes paaugstināšanai.
Laiks, kad webizstrādes uzņēmumi darbojās pēc principa “uztaisi lapu un pamet” ātri tuvojas beigām, jo mājas lapas vairs nav statiski plakāti, kas reiz vitrīnā iekarināti darbosies bez izmaiņām desmit gadus. Mūsdienu pasaule ir dinamiska, biznesa vajadzības ir strauji mainīgas un mājas lapai būs neizbēgami vajadzīga uzlabošana, atjaunināšana, papildus funkcionalitāšu pievienošana. Lai ikreiz, kad nepieciešams veikt pārmaiņas lapa nebūtu jārada no nulles (jo iepriekšējais web-izstrādes partneris ir pazudis, bet jaunais nesaprot, ko iepriekšējais ir sastrādājis) izvēlieties ilgtermiņa partnerību, jo tā ir daudz izdevīgāka par īslaicīgām, vienreizējām attiecībām.

Platformu integrēšana

Atrisina problēmu, ja jums ir vairākas sistēmas, un tām nepieciešama mijiedarbība vienai ar otru.

WEB dizaina pakalpojumi

Vairums uzņēmumi specializējas, lai apmierinātu Jūsu prasības. Mēs specializējamies, lai Jūs iegūtu labu rezultātu.

Labs atbalsts

Mēs uzskatām, ka labākais atbalsts ir izglītība. Mēs izglītojam savus klientus par katru jautājumu, ar kuru viņi sastopas. Atrisinot to vienu reizi, ieguvēji ir abas puses.

Ātrs un optimizēts kods

Mēs neizmantojam gatavas sistēmas. Tas ir lēnāks process, bet iegūtie produkti ir daudz drošāki un ātrāki.

Viegli saprotami un paredzami maksājumi

Jūs maksājat tikai par to, ko jūs izmantojat, un jūs vienmēr varat pārbaudīt nākamā rēķina aptuveno summu.

Web marketings

Piedāvājam arī web marketinga pakalpojumus sadarbojoties ar labākajiem individuālajiem web marketinga pārzinātājiem tirgū - tādā veidā piedāvājam daudzpusīgu un pārdomātu marketinga stratēģiju un iespēju izvēlēties starp šiem speciālistiem vadoties no saskarsmes un sadarbošanās kvalitātes. Katram ir "savs" speciālists - to arī cenšamies noskaidrot procesā.

Uzzini vairāk